03 lipca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela zwykła – 04.07.2021 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca - niedziela adoracyjna. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.
2. W środę przypada naszej parafii  - według harmonogramu diecezjalnego -  adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek o godz. 16.00. Natomiast kwadrans przed wieczorną Eucharystią nowenna do MB Nieustającej Pomocy i zakończenie adoracji. Skorzystajmy z tego Jezusowego zaproszenia.
3. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji III Diecezjalną Sztafetę Różańcową, której patronuje i błogosławi abp Adam Szal. Wierni ze wszystkich parafii zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu. Sztafeta polegać będzie na tym, że w danym dniu o wyznaczonej godzinie osoby z danej parafii będą w swoich domach (lub innych wybranych miejscach) modlić się odmawiając cały różaniec. Naszej parafii wyznaczono dzień 9 lipca godz. 3.20. Prosimy o zgłoszenie się 4 osób do odmówienia w wyznaczonym czasie po jednej części różańca.
4. Uczestnicy Sztafety Różańcowej swoją modlitwę ofiarują za Archidiecezję, biskupów i kapłanów posługujących w naszej Archidiecezji, za przygotowujących się do kapłaństwa w Seminarium Duchownym w Przemyślu, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz we wszystkich intencjach, które w dniach trwania 41. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki będą nieśli pielgrzymi fizycznie idący na Jasną Górę, duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej.
5. Na stoliku za ławkami znajduje się prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” z ciekawymi artykułami. Zachęcamy do lektury czasopism.
6. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Romana Olechowskiego. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.
7. Słowo Życia: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, * którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, * 
a Ja was pokrzepię.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.