06 lutego 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.02.2021 A.D.

1. Dziś niedziela adoracyjna. Trwając na modlitwie uwielbienia i dziękczynienia chcemy zawierzyć Panu Jezusowi swoją przyszłość.
2. Również dziś o 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu różaniec i zmiana tajemnic.
3. W tym tygodniu patronować nam będzie w środę św. Scholastyka a w czwartek 11 lutego NMP z Lourdes. W tym dniu, już po raz 29 będziemy obchodzić  Światowy Dzień Chorego. Ojciec Święty Franciszek hasłem tegorocznego Światowego Dnia Chorych uczynił słowa: Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście (Mt 23, 8). Relacja zaufania u podstaw opieki nad chorymi. Budując w sercu wrażliwość na cierpienie, osamotnienie oraz krzyż choroby, chcemy już po raz kolejny w naszej pochylić się z wielką troską i miłością w sercu nad każdym człowiekiem chorym i cierpiącym. W tym roku, zapraszamy wszystkich chorych, cierpiących, samotnych i niepełnosprawnych, do duchowej łączności na wspólnej modlitwie, która będzie miała miejsce w czwartek, 11 lutego 2021 o godz. 10.30 r. Centrum Medyczno-Charytatywnym Caritas w Krośnie. Duchową łączność z całą Archidiecezją umożliwi nam transmisja na żywo przez Radio FARA.
4. W naszej parafii Dzień Chorego połączony z udzieleniem sakramentu namaszczenia, będziemy przeżywać podczas rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczniemy w środę popielcową 17 lutego. Dzień chorego będzie w sobotę 20 lutego.
5. W przyszłą niedzielę 0 15.00 Msza św. dla dzieci komunijnych i ich rodziców z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych (dzieci przynoszą świece).
6. Słowo Życia: Jezus wziął na siebie nasze słabości i dźwigał nasze choroby.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.