02 maja 2021

Apel o udostępnienie fotografii z historii parafii

Apel o udostępnienie fotografii upamiętniających historię naszej parafii

Historia naszej parafii ma już 50 lat. Składają się na nią ludzie i wydarzenia. Chcemy ją przekazać przyszłym pokoleniom. Czas mija i wiele ważnych wydarzeń i ludzi z nimi związanych ulega zapomnieniu. Dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie nam swoich domowych archiwów i albumów zdjęć dotyczących powstania naszej parafii, budowy kościoła i innych ważnych wydarzeń.

Zdjęcia będą zeskanowane, a następnie zwrócone właścicielom.

Prosimy, aby w miarę możliwości zdjęcia były opisane datą, jakiego wydarzenia dotyczą oraz kogo przedstawiają. Fotografie prosimy umieścić w podpisanej kopercie z adresem i numerem telefonu. Koperty ze zdjęciami prosimy dostarczać do zakrystii. Zebrane fotografie będą umieszczone na internetowej stronie parafii, a w przyszłości może powstanie z nich pamiątkowy album.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.